Szeged

2013.09.03.

5 fő, 3 szervezet

A TÁMOP 1.4.3-as projektgazdákat láttuk vendégül kerekasztal beszélgetés keretében. A beszélgetés célja volt, hogy a projektgazdák kölcsönösen bemutassák egymásnak programjukat. A toborzás ideje alatt egymást segítve hálózatban működjenek együtt. Egyesületünk projektjének célcsoportja az érettségizett megváltozott munkaképességűek. A mi célcsoport specifikációnk a legszigorúbb, így alternatívát nyújthatnak a partnerszervezetek azoknak az egyéneknek, akik a mi célcsoporti kritériumainknak nem felelnek meg. A Csongrád Megyei Kormányhivatal Rehabilitációs Szakigazgatási Szervének igazgató asszonya, dr. Bényi Krisztina biztosította a szervezetek képviselőit, hogy a kormányhivatal ügyfeleit tájékoztatja a lehetőségekről. A megjelent szervezetek (Progress Vállalkozásfejlesztő Alapítvány és a Napraforgó Alapítvány) megegyeztek, hogy hálózatban együttműködnek egyesületünkkel, így a megváltozott munkaképességűek tekintetében konstruktív együttműködés valósult meg.